Інформація про товариство Оперативна інформація  

Повідомлення щодо номінацій ДП «Кіровоградтепло» ЦНТІ УНГА

29 жовтня 2018 р.

 У п’ятницю, 26 жовтня, о 13.00 до ВАТ «Кіровоградгаз» надійшла інформація від АТ «Укртрансгаз» щодо початку процедури погодження номінації для ДП «Кіровоградтепло» ЦНТІ УНГА. З цієї інформації стало відомо, що тепловики закупили газ у комерційної компанії для категорії «промисловість» за комерційними цінами в об’ємі менше 200 тисяч кубометрів (на ЖОВТЕНЬ!). Станом на 16.00 п’ятниці процедура отримання номінації для ДП «Кіровоградтепло» ЦНТІ УНГА завершена не була.

О 8.00 понеділка, 29 жовтня, номінацію було підтверджено, і почалися погодження дій газопостачальної та теплогенеруючої компаній. Станом на 17.00 з 17 об’єктів, які потрапили у графік, пущено 10. Робота на решті об’єктів продовжиться у вівторок, починаючи з 8.00.

Споживання газу ДП «Кіровоградтепло» коливається від 100 до 120 тис. кубометрів на добу. Таким чином закупленого газу компанії може вистачити на 2-3 доби. ВАТ «Кіровоградгаз» ще раз звертає увагу на те, що у даному повідомленні мова йде про жовтень. Стосовно номінацій на листопад питання залишається відкритим.