Корпоративним клієнтам Газифікація  

Газифікація населених пунктів, підприємств та будівель

Ви бажаєте газифікувати школу, дитячий садок, своє підприємство, побудувати розподільчий газопровід по вулиці для подальшої газифікації житлових будинків? Бажаєте вкласти свої сили і кошти? - це потрібно зробити вже сьогодні, адже такі активні, організовані люди як Ви створюють навкруги красиве, щасливе, комфортне життя для себе та для інших.

Безпечно реалізувати Ваші наміри з найменшими затратами коштів і нервів, в найкоротші терміни і при цьому якісно, надійно Вам допоможе колектив професіоналів ВАТ «Кіровоградгаз». Наша професіональність підтверджується реальними справами.

Так, за останні 3 роки ВАТ «Кіровоградгаз» побудував понад 300 км газопроводів, газифікував 14 населених пунктів, понад 19 000 жителів області на близько 340 підприємств скористались нашими послугами з газифікації.

 

Для зручності Замовників у ВАТ «Кіровоградгаз» функціонує «Єдине вікно» (каб.202, тел. 0522-22-86-83) в м. Кіровограді та в районних управліннях газового господарства. Досвідчені спеціалісти разом з Вами зазначать перелік робіт і час їх виконання.

У відповідності з визначеними в анкеті видами робіт, які Ви замовили, необхідно надати до ВАТ «Кіровоградгаз» документи, необхідні для розроблення договорів з урахуванням Ваших побажань на всі етапи народження Вашого об’єкту – технічні умови, проектування, узгодження, будівельно-монтажні роботи, технічний нагляд, врізку, пуск газу, експлуатацію системи газопостачання.

Всі турботи по газифікації Вашого об’єкту за Вашою згодою ми візьмемо на себе. Це вивільнить Ваш час і дасть Вам змогу займатися улюбленими справами. Спеціаліст «Єдиного вікна» в подальшому буде координувати роботу служб ВАТу на кожному етапі газифікації аж до пуску газу.

Основні етапи газифікації

Перший етап - необхідно отримати технічні умови на газифікацію у ВАТ «Кіровоградгаз». Це документ, що дозволяє газопостачання об`єкта і описує основні вимоги, які необхідно виконати при цьому. В залежності від об`єкта та виду робіт можуть розрізнятися і документи, які необхідно надати замовнику в газову службу для отримання технічних умов (див. перелік документів). Права на видачу технічних умов по м. Кіровограду та Кіровоградській області є тільки у ВАТ «Кіровоградгаз» (м. Кіровоград, вул. Володарського, 67, каб. 202, 208, 207 тел.: 22-86-83, 22-09-46.)

Другий етап - розробка проектної документації відділом проектно-вишукувальних робіт ВАТ «Кіровоградгаз» (Ліцензія № 555345 Міністерства регіонального розвитку та будівництва України) або управлінь газового господарства, що виконає розрахунок гідравлічної схеми газопостачання району, населеного пункту, мікрорайону, окремого об’єкту, визначить трасування газопроводів, розташування газових приладів (лічильників, регуляторів тиску), марку і тип газового обладнання, його потужність. При необхідності виконає кошторис на проектування та будівництво. На замовлення виконає проектні роботи по водопостачанню і водовідведенню. На замовлення можливе супроводження проектної документації на експертизи (див. перелік документів). (м. Кіровоград, вул. Володарського, 67, каб. 205, 206, тел.: 22- 85-94.

Третій етап – погодження проектної документації з газопостачання, дану функцію виконує ВАТ «Кіровоградгаз» або ж управління та дільниці газового господарства по області (список) (м. Кіровоград, вул. Володарського, 67, каб. 202, 207, 208, тел.: 22-86-83, 22-09-46. Виконавши ці дії, стане можливим скласти попередній кошторис усіх робіт відповідно до погодженої проектної документації.

Четвертий етап - на основі погодженої проектної документації виконуються монтажні роботи безпосередньо працівниками ВАТ «Кіровоградгаз» (Ліцензія № 555345 Міністерства регіонального розвитку та будівництва України), або управління та дільниці газового господарства по області. Всього по м. Кіровограду та області існує 52 бригади, укомплектовані автомобілями, інструментами та матеріалами (див. перелік документів). (м. Кіровоград, вул. Володарського, 67, каб. 202, 204, 209, 102 тел.: 22-09-81, моб. 050-453-09-71.

П’ятий етап – під час роботи та після закінчення монтажу системи газопостачання (як її зовнішньої частини, так і внутрішньої), проводиться перевірка лабораторією зварних стиків /лабораторія ВАТ «Кіровоградгаз» єдина в області лабораторія сертифікована під полімери та метал/ (м. Кіровоград, вул. Володарського, 67, каб. 102, тел.: 22-09-81, моб. тел: 050-457-14-40).

Шостий етап – під час роботи та після закінчення монтажу системи газопостачання проводиться технічний та авторський нагляд за будівництвом замовником разом з відповідальними працівниками ВАТ «Кіровоградгаз» (див. перелік документів). (м. Кіровоград, вул. Повітрянофлотська, 42, тел. 56-93-28) (Ліцензія № 555345 Міністерства регіонального розвитку та будівництва України).

Сьомий етап – складається договір на сервісне обслуговування газового обладнання. Сервісна служба ВАТ «Кіровоградгаз» забезпечує сервісним обслуговуванням газове обладнання вітчизняного та закордонного виробництва (м. Кіровоград, вул. Володарського, 67, каб. 102, тел.: 24-17-58); або договір зі спеціалізованою організацією на обслуговування імпортного обладнання. Договори на технічне обслуговування системи газопостачання об’єкту: зовнішніх та внутрішніх газопроводів, споруд на них, газового обладнання (див. перелік документів). (м. Кіровоград. вул. Повітрянофлотська, 42, тел. 56-93-28)

Восьмий етап приймання в експлуатацію та отримання свідоцтва (акту приймання) (див. перелік документів).

Дев’ятий етап врізка в газопровід експлуатаційною службою ВАТ «Кіровоградгаз», або управліня та дільниці газового господарства по області (див. перелік документів). (м. Кіровоград, вул. Повітрянофлотська, 42, тел.: 56-31-67).

Десятий етап – укладання всіх необхідних договорів на транспортування та постачання природного газу (див. перелік документів).

Одинадцятий етап – виконується пуск газового обладнання службою ВБО ВАТ «Кіровоградгаз» та, при необхідності, працівниками сервісної служби постачальника газового обладнання (див. перелік документів). (м. Кіровоград, вул. Повітрянофлотська, 42, тел.: 56-93-45).

При необхідності, для окремих категорій об’єктів (згідно вимог ДБН.В.2.5-20-2001 «Газопостачання»), виконується попередній пуск газу для виконання пуско-налагоджувальних робіт після підписання комісією спеціального акту на такі роботи (див. перелік документів).

Наша плідна співпраця допоможе Вам реалізувати свої бажання газифікації швидко, безпечно, якісно. Ви отримаєте безпечну та надійну систему газопостачання, а ВАТ «Кіровоградгаз» - безпечного споживача.

Для довідки:

Сьогодні ВАТ «Кіровоградгаз» має одну з найбільш потужних проектних груп в області (гідравлічні розрахунки газопостачання районів, населених пунктів, підвідних і розвідних газопроводів, проектування цих газопроводів, газорегуляторних пунктів (ГРП), вузлів обліку газу, котельних, газопостачання житлових і громадських будівель і споруд, промислових, сільськогосподарських, комунально-побутових підприємств, водопроводу, каналізації та т.ін.).

Монтажні організації – будівельно-монтажна дільниця в м. Кіровограді і бригади по управлінням газового господарства по області виконують: стикове зварення трубопроводів діаметром до 300 мм; терморезисторне зварювання; будівництво водопроводів діаметром до 600 мм из ПЕ труб і з сталевих труб; газифікацію будинків, квартир, підприємств.

Виробнича база – виготовлення газорегуляторних пунктів (ГРП, ШРП), вузлів обліку газу.

Будівельна техніка: ПЗМ «Ротор», крани, ПАТУ.

Кожна бригада (56 бригад по області) забезпечені автомобілями (1-2 автомобіля на бригаду).

Лабораторія ВАТ «Кіровоградгаз» - єдина сертифікована лабораторія на 3 області на випробовування як поліетиленових труб (труба, стик), так і на перевірку стиків сталевих трубопроводів радіографічним методом.