Індивідуальним клієнтам Обслуговування газових мереж та обладнання  

Аварійно-диспетчерська служба

     Газові мережі та обладнання являють собою об’єкти підвищеної небезпеки для оточуючого середовища. До тих пір поки природний газ знаходиться в системі газозабезпечення і його призначення контролюється людиною чи приладами автоматики безпеки, він являється одним з найкращих видів палива.
     У випадку непідконтрольного виходу газу з системи газопостачання газ обертається в одну з самих небезпечних загроз, яка може в будь-який час спричинити трагчні наслідки, в тому числі призвести до загибелі людей та знищення матеріальних цінностей.
     Тому в складі кожного газового господарства завжди створюється аварійно-диспетчерська служба. В її обов’язки входить локалізація та ліквідація аварійних ситуацій, безаварійне та безперебійне забезпечення газопостачання населенню.
     Аварійно-диспетчерська служба своєю назвою підкреслює ту ситуацію в якій постійно протікає її виробничий процес.
     Аварійно-диспетчерська служба проводить роботи по ліквідації аварійних ситуацій, витоків газу на газопроводах, спорудах на них, в житлових будинках, установах, комунально-побутових підприємствах, контролює в газових мережах заданий режим тиску, приймає заявки від абонентів на усунення витоків газу.
     Служба працює цілодобово, включаючи вихідні і святкові дні. В склад чергової зміни входить: майстер, диспетчер, слюсарі 4-5 розрядів, водії-слюсарі.
     При одержанні повідомлення про витік газу диспетчер у телефонному режимі інструктує заявника про вжиття необхідних заходів з безпеки.
     Бригада аварійно-диспетчерської служби повинна прибути на місце аварії не пізніше ніж за 40 хвилин.
     В той же час, звертаємо увагу користувачів газу, що представники аварійно-диспетчерської служби на виклики прибувають на спеціалізованому автомобілі, характерного жовтого кольору з горизонтальними червоними лініями, на якиому встановлена система звукової та світлової сигналізації.
     Допуск працівників аварійно-диспетчерської служби до свого помешкання просимо надавати тільки після пред’явлення службового посвідчення та наявності спеціалізованого автомобіля неподалік
     Відчувши запах газу – негайно телефонуйте 104, «Аварійно-диспетчерська служба» працює цілодобово!

Адміністрація ВАТ «Кіровоградгаз»

Начальник аварійно-диспетчерської служби ВАТ „Кіровоградгаз”:
Коваленко Сергій Сергійович тел.: (0522) 567303.

Контактні телефони: 104; 561259 (цілодобово) телефонуйте – ми ВАМ допоможемо!