Індивідуальним клієнтам Розподіл природного газу Декілька слів про лічильник газу  

Контрольне зняття показника лічильника


                Газорозподільне підприємство має право здійснювати контрольні зняття показів лічильника природного газу споживача.

Фіксація показника лічильника газу  споживача проводиться представником газорозподільного підприємства та фіксується  у відомості про контрольне зняття показань лічильника, або акті про контрольне зняття показника лічильника, або розрахунковій книжці споживача, які підтверджуються особистим підписом споживача.

         Контрольне зняття показань лічильників газу представником газорозподільного підприємства здійснюється відповідно до власного графіку обходу споживачів та позапланово (за необхідністю), але не рідше одного разу на шість місяців.

         Якщо у споживача, який використовує природний газ комплексно (для опалення, приготування їжі та /або підігріву води), на дату контрольного зняття показань лічильника  показники лічильника менші, ніж надані споживачем за попередній місяць в опалювальний період, то ці контрольні показання вважаються фактичними показаннями лічильника природного газу станом на 1 число, в якому провадиться таке контрольне зняття.

         Споживач зобов’язаний:

·     допускати уповноважених представників газорозподільного підприємства, за пред’явленням ними службових посвідчень на власну територію (у приміщення), де встановлений вузол обліку природного газу  (лічильник), у тому числі огляду газопроводу перед та після лічильника.

У випадку відмови в доступі чи не забезпечення допуску до об’єкта споживача, внаслідок чого не було здійснено контрольне зняття  лічильника газу  газорозподільне підприємство має право змінити встановлений режим нарахувань об’ємів (обсягів) та визначення об’єму спожитого природного газу  здійснювати за граничними об’ємами споживання природного газу населенням з урахуванням усіх газових приладів та пристроїв;

·                   щомісяця станом на 1 число місяця знімати фактичні показання лічильника газу та протягом п’яти діб (до 05 числа включно) надавати їх газорозподільному підприємству по телефону,  звернувшись до  «Контакт – центру» ВАТ «Кіровоградгаз» за    телефонами    30-15-30;  30-51-41; 050-343-44-55; 067-515-11-99 або особисто в довідкову, за адресою м. Кіровоград вул. Арсенія Тарковського, 67 (1 поверх).