Індивідуальним клієнтам Газифікація  

Нова газифікація житла

Природний газ у Вашій оселі - раз і назавжди зробить Ваш добробут приємним, надійним та безпечним. Газифікація оселі – багато етапний процес (видача технічних умов, виготовлення робочого проекту, виконання монтажних робіт, перевірка лабораторією зварних з’єднань, прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкту систем газопостачання, врізка в систему газопостачання, оформлення особового рахунку, подача газу та інше). На всіх цих етапах кожен член колективу ВАТ «Кіровоградгаз» зробить робочий процес максимально зручним для Вас.

Завітавши до ВАТ «Кіровоградгаз» з своїми ідеями та побажаннями по газопостачанню, протягом трьох візитів:

 • перший раз для заключення договору на видачу технічних умов;
 • другий раз, для визначення дати, узгодження об’єму та переліку монтажних робіт;
 • третій раз після проведення монтажних робіт для оплати квитанцій та визначення дати прийомки в експлуатацію.

При наданні замовником всього пакету документів згідно переліку (див. нижче) в зручний для Вас час, разом з менеджером організовуєте процес газопостачання Вашої оселі, при цьому Ви платите лише за фактично виконані роботи та не переплачуєте стороннім організаціям за неіснуючі послуги.

Скільки ж буде коштувати радість прилучення до благ цивілізації?

Звичайно, відразу точну вартість робіт з газифікації Вашого об`єкта ніхто не назве. Для цього необхідно звернутись до ВАТ «Кіровоградгаз» в м. Кіровограді, або ж до управлінь та дільниць газового господарства по області для визначення приблизних витрат на газифікацію Вашого житла. На кінцеву вартість робіт впливає безліч факторів, таких як: віддалення об`єкта від розподільчого газопроводу, складність рельєфу місцевості, необхідний діаметр труб для забезпечення газом всіх опалювальних приладів і багато іншого.

З чого почати газопостачання, і що для цього Вам буде потрібно?

По-перше, необхідно отримати технічні умови на газифікацію у ВАТ «Кіровоградгаз». Це документ, що дозволяє газопостачання об`єкта, і описує основні вимоги, які необхідно виконати при цьому. В залежності від об`єкта та виду робіт можуть розрізнятися і документи, які необхідно надати замовнику в газову службу для отримання технічних умов. Права на видачу технічних умов по м. Кіровограду та Кіровоградській області є тільки у ВАТ «Кіровоградгаз» (м. Кіровоград, вул. Володарського, 67, кім. 103, тел.: 22-86-83, моб.тел: 050-487-85-63).

Другий етап - розробка проектної документації відділом проектно-вишукувальних робіт ВАТ «Кіровоградгаз» (Ліцензія № 555345 Міністерства регіонального розвитку та будівництва України) або управлінь газового господарства, що визначить розташування газових приладів (лічильників, регуляторів тиску), марку газового опалювального обладнання, його потужність (м. Кіровоград, вул. Володарського, 67, кім. 103, тел.: 22-86-83, моб.тел: 050-487-85-63).

Третій етаппогодження проектної документації з газопостачання, дану функцію виконує ВАТ «Кіровоградгаз» або ж управліня та дільниці газового господарства по області (список) (м. Кіровоград, вул. Володарського, 67, кім. 103, тел.: 22-86-83, моб.тел: 050-487-85-63).

Виконавши ці дії, стане можливим скласти попередній кошторис усіх робіт відповідно до погодженої проектної документації.

Четвертий етап - на основі погодженої проектної документації виконуються монтажні роботи безпосередньо працівниками ВАТ «Кіровоградгаз» (Ліцензія № 555345 Міністерства регіонального розвитку та будівництва України), або управліня та дільниці газового господарства по області. Всього по м. Кіровограду та області існує 52 бригади, укомплектовані автомобілями, інструментами та матеріалами (м. Кіровоград, вул. Володарського, 67, кім. 102, тел.: 22-09-81, моб.тел: 050-457-14-40).

П’ятий етап - після закінчення монтажу системи газопостачання (як її зовнішньої частини, так і внутрішньої), проводиться перевірка лабораторією зварних стиків /лабораторія ВАТ «Кіровоградгаз» єдина в області лабораторія сертифікована під полімери та метал/ (м. Кіровоград, вул. Володарського, 67, кім. 102, тел.: 22-09-81, моб.тел: 050-457-14-40).

Шостий етап – складається договір на сервісне обслуговування газового обладнання. Сервісна служба ВАТ «Кіровоградгаз» забезпечує сервісним обслуговуванням газове обладнання вітчизняного та закордонного виробництва, таких фірм як: Т.Д. «Водная Техника», «Hot Well», «Атон», «Вулкан», «Барський машинобудівний завод» та ін. (м. Кіровоград, вул. Володарського, 67, кім. 102, тел.: 24-17-58).

Сьомий етап прийомка в експлуатацію завершеного будівництвом об’єкту системи газопостачання замовником разом з відповідальними працівниками ВАТ «Кіровоградгаз» (м. Кіровоград, вул. Повітрянофлотська, 42) (Ліцензія № 555345 Міністерства регіонального розвитку та будівництва України).

Восьмий етап врізка в газопровід експлуатаційною службою ВАТ «Кіровоградгаз», або управліня та дільниці газового господарства по області (м. Кіровоград, вул. Повітрянофлотська, 42, тел.: 56-31-67).

Дев’ятий етап – виконується пуск газового обладнання службою ВБО ВАТ «Кіровоградгаз» (м. Кіровоград, вул. Повітрянофлотська, 42, тел.: 56-93-45).

ВАТ «Кіровоградгаз» виконує весь спектр робіт від видачі технічних умов, до приймання в експлуатацію об’єкта (див. мал. 1).

мал. 1

Перелік документації, що необхідна для отримання проектно-технічної документації на нову газифікацію житла:

 • паспорт власника житла;
 • ідентифікаційний код власника житла;
 • документація на право власності;
 • дозвіл власника газопроводу на підключення (кооператив, сільська рада, сусіди - по необхідності);
 • технічний паспорт будинку (з інвентар бюро);
 • акт обстеження систем газопостачання;
 • довідка про склад сім`ї;

в разі якщо газовий прилад димохідний:

 • акт на приймання та експлуатацію димових і вентиляційних каналів.

КОРИСТУЙТЕСЬ ГАЗОМ БЕЗПЕЧНО !

ВАТ «Кіровоградгаз», вул. Володарського, 67,

відділ «Єдине вікно» кім.103, тел. 22-86-83