Корпоративним клієнтам Газифікація  

Газифікація промислових та комунально-побутових підприємств, багатоповерхових житлових будинків

Для газопостачання громадських будівель і споруд, промислових та комунально-побутових підприємств, багатоповерхових житлових будинків необхідно:

Перший етап - отримати технічні умови на газифікацію у ВАТ «Кіровоградгаз». Це документ, що дозволяє газопостачання об`єкта і описує основні вимоги, які необхідно виконати при цьому. В залежності від об»єкта та виду робіт можуть розрізнятися і документи, які необхідно надати замовнику в газову службу для отримання технічних умов. Права на видачу технічних умов по м. Кіровограду та Кіровоградській області є тільки у ВАТ «Кіровоградгаз» (м. Кіровоград, вул. Володарського, 67, каб. № 207 та № 208 т.22-09-46).

Другий етап – розробка проектної документації відділом проектно-вишукувальних робіт ВАТ «Кіровоградгаз» (Ліцензія № 55345 Міністерства регіонального розвитку та будівництва України) або управлінь газового господарства, що визначить розташування газових приладів, марку газового обладнання, його потужність. На протязі будівництва проводиться авторський нагляд розробником проектної документації.

Відділ проектно-вишукувальних робіт у комплексі може виготовити проектну документацію на водопостачання, водовідведення, вентиляцію вашого об’екту. Виконати топогеодезичні роботи.

При проектуванні газопостачання сільгоспвиробників, відділом виконуються робочі проекти газопостачання зерносушарок, включаючи і технологічну частину проекту.

Відділ оснащений необхідними програмами для виконання гідравлічних розрахунків газопроводів районів, населених пунктів, окремих районів, підприємств. (м. Кіровоград, вул. Володарського, 67, каб. № 205 та № 206 т.22-85-94).

Третій етап – погодження проектної документації лише з ВАТ«Кіровоградгаз» (м. Кіровоград, вул. Володарського, 67, каб. № 207 та № 208 т.22-09-46).

Виконавши всі ці дії, стане можливим скласти попередній кошторис усіх робіт відповідно до погодженої проектної документації.

Четвертий етап – на основі погодженої проектної документації виконуються монтажні роботи безпосередньо працівниками ВАТ «Кіровоградгаз». Для контролю монтажних робіт проводиться технічний нагляд представником експлуатуючої організації ВАТ «Кіровоградгаз» (Ліцензія №555345 Міністерства регіонального розвитку та будівництва України). Всього по м. Кіровограду та області працює 52 бригади, укомплектовані автомобілями, інструментами та матеріалами ( м Кіровоград, вул. Володарського, 67, каб. № 102 т. 22-09-81 та № 203 т. 24-05-06).

П`ятий етап – після закінчення монтажу системи газопостачання проводиться перевірка лабораторією зварних стиків. Лабораторія ВАТ «Кіровоградгаз» єдина лабораторія в області сертифікована для випробування поліетиленових та металевих газопроводів (м. Кіровоград, вул. Володарського, 67, каб. № 102, тел.22-09-81).

Шостий етап – складається договір на сервісне обслуговування газового обладнання. Сервісна служба ВАТ «Кіровоградгаз» забезпечує сервісним обслуговуванням газове обладнання вітчизняного та закордонного виробництва, таких фірм як: Т.Д. «Водная Техника», «Hot Well», «Атон», «Вулкан», «Барський машинобудівний завод» та ін(м. Кіровоград, вул. Володарського, 67, каб. №. 102 т. 24-17-58)

Сьомий етап – прийомка в експлуатацію завершеного будівництвом об»єкту системи газопостачання відповідальними працівниками ВАТ «Кіровоградгаз» (м. Кіровоград, вул. Повітрянофлотська, 42,) (Ліцензія №555345 Міністерства регіонального розвитку та будівництва України).

Восьмий етап – врізка в газопровід експлуатаційною службою ВАТ «Кіровоградгаз», управлінням газового господарства області (м. Кіровоград, вул.Повітрянофлотська, 42, тел. 56-31-67).

Дев`ятий етап – виконується пуск газового обладнання службою ВБО ВАТ «Кіровоградгаз», управлінням газового господарства області (м. Кіровоград, вул. Повітрянофлотська, 42, тел. 56-93-45).

ВАТ «Кіровоградгаз» виконує весь спектр робіт від видачі технічних умов, до приймання в експлуатацію об`єкта.

Перелік документів, що необхідно надати для отримання проектно-технічної документації на газопостачання громадських будівель і споруд, промислових та комунально-побутових підприємств, багатоповерхових житлових будинків:

 • заяву;
 • ситуаційний план з визначенням місця розташування земельної ділянки на відповідній території;
 • містобудівні умови та обмеження;
 • опитувальний лист;
 • свідоцтво на право власності або договір оренди ( в договорі оренди має бути зазначено, що орендар може виконувати роботи по реконструкції. Якщо це не вказано в договорі оренди необхідно додати дозвіл орендодавця на виконання робіт по газифікації.);
 • технічний паспорт будівлі;
 • дозвіл власника діючого газопроводу, до якого буде підключення, при необхідності.
 • ТУ з енергозбереження;
 • генеральний план;
 • топогеодезичні вишукування (при необхідності прокладання газопроводу);
 • технічні паспорти та сертифікати на обладнання.