Індивідуальним клієнтам Газифікація  

ПРОГРАМА «ДОСТУПНЕ ТЕПЛО»У багатьох будинках Кропивницького зараз використовуються застарілі газові котли та системи опалення. Завдяки заміні систем опалення, споживачі зможуть зменшити споживання газу і, відповідно – свої комунальні витрати, а також забезпечити комфортніші умови у власних оселях.

 

 

 

Завдяки проекту «Доступне тепло», споживачі зможуть замінити старий котел на сучасний новий і отримати грошову компенсацію 35% . Процес для споживача максимально спрощено: співробітники Кіровоградгазу виконують усі роботи й узгодження «під ключ». Водночас міжнародні донори компенсують учасникам програми значну частину витрат.

 

 

Для участі в програмі «Доступне тепло» споживач повинен подати заяву до «Єдиного вікна», а фахівці «Кіровоградгазу» оформлять технічну документацію, обстежать приміщення та забезпечать монтаж котлів і сучасних газових лічильників у комплексі із системою опалення.

 

 

 

Програма надає можливість власникам житла отримати компенсацію у разі придбання та встановлення  енергоефективного обладнання в кредит через банки-партнери програми IQ energy.