Індивідуальним клієнтам Обслуговування газових мереж та обладнання  

Заміни застаріле газове обладнання!

     Реалії сьогодення вимагають від нас дуже ефективного та економного використання природного газу.
     Перед Вами постала задача: «як же зробити так щоб у власному помешканні було тепло, затишно та безпечно?»
    Рішення цієї задачі існує і дуже просте. Необхідно замінити застаріле та несправне газове обладнання (газовий котел, газову колонку, газову плиту) на нове, сучасне та економне з надійною та безпечною автоматикою безпеки!
     Коефіцієнт корисної дії такого обладнання перевищує 90%, тоді як застаріле газове обладнання, що Вами використовується, має 40-60%.
     Характеризуючи це простою мовою, в «новому» котлі більше 90% використаного газу піде Вам на користь, а 10% вилетить в димохід. Тоді як Ваш «старий» котел половину тепла від використаного газу віддасть Вам на користь, а другу половину відправить в «трубу».
     Щоб встановити економічну вигоду ми провели практичні розрахунки споживання газу у середньо-статистичного мешканця міста Кіровограда. Причому, для розрахунків брали ті помешкання в яких підтримується нормальна цілодобова температура повітря, а не ті в яких господарі бажаючи якомога більше зекономити газу сидять в холодних оселях та користуються газовою колонкою для нагріву води лише по «великих святах».
І от що ми отримали:
  1. середній рівень споживання газу «старим» котлом з неефективною автоматикою безпеки за рік складає орієнтовно - 3500 м3
  2. середній рівень споживання газу «новим» та економним котлом з надійною автоматикою безпеки за рік складає орієнтовно - 2400 м3 газу.
     Здивовані? Тепер згадуємо існуючі тарифи на газ! Така значна різниця в обсягах спожитого газу є відчутною економією коштів сімейного бюджету!
     Беручи до уваги вищенаведений розрахунок, «новий» котел окупить себе трохи більше ніж за рік його використання. І це тільки економічна сторона даного питання.
     Але існує іще й інша, набагато важливіша - це безпека Вашого життя, життя Ваших близьких та оточуючих. Адже більшість автоматики безпеки та регулювання на старому газовому обладнанні вийшла з ладу і відремонтувати її неможливо по причині відсутності запасних частин та комплектуючих.
     Користуючись таким обладнанням Ви піддаєте небезпеці своє життя, життя своїх близьких, цілісність Вашого помешкання та майна. Ви весь час почуваєте себе не впевнено, Вас не покидають думки: - «чи не сталося бува якогось лиха з цим «горе-обладнанням», чи надійно тримають ті мотузочки та трісочки прив’язані та підкладені в автоматику?».
     Враховуючи все вищевикладене ВАТ «Кіровоградгаз» рекомендує - замінити застаріле газове обладнання з неефективною чи непрацюючою автоматикою безпеки на нове, сучасне! Цим Ви не тільки зекономите кошти для сімейного бюджету але й отримаєте спокій та впевненість у тому, що Ваша родина та помешкання знаходяться в безпеці.
 
     Якщо перед Вами постало питання де і як придбати та встановити нове, сучасне та економне газове обладнання, радимо Вам звернутись за адресою м. Кіровоград, вул. Арсенія Тарковського, 67 (головний офіс ВАТ «Кіровоградгаз»).
     Для консультації телефонуйте до «КОНТАКТ-ЦЕНТРу» ВАТ «Кіровоградгаз». тел.: (0522) 30-15-30, 30-51-41.
      ВАТ «Кіровоградгаз» виконує роботи не тільки з заміни та встановлення сучасного, високоефективного та надійного газового обладнання але й проводить його гарантійне, післягарантійне сервісне обслуговування.
Звертайтеся, ми надамо Вам консультації по кожному конкретному питанню!
 
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! ВИ ЯК ВЛАСНИК ЖИТЛА, у відповідності Правил безпеки систем газопостачання (ПБСГ), затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 15.05.2015 № 285, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 08.06.2015 № 674/27119 та Кодексу газорозподільних систем (Кодекс), затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2494, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 06.11.2015 № 1379/27824, НЕСЕТЕ ВСЮ ПОВНОТУ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БЕЗПЕЧНУ ЕКСПЛУАТАЦІЮ ТА ТЕХНІЧНО-СПРАВНИЙ СТАН ГАЗОВОГО ОБЛАДНАННЯ!!!
 
Бажаємо Вам тепла, затишку та достатку у Вашій оселі!
 
 
 
Оператор ГРМ у Кіровоградській області (ВАТ «Кіровоградгаз»)
 
 
 
 
P.S. Нормативно-правове регулювання заміни газового обладнання (газових плит, газових водонагрівачів, опалювальних газових приладів) населенням у своїх житлових приміщеннях регулюються пунктом 5 ПБСГ, а також пунктом 5 глави 1 розділу V Кодексу.
Відповідно до підпункту 5.5 пункту 5 ПБСГ, «Заміна газового обладнання виконується за заявою власника (орендаря (наймача)) до газорозподільного підприємства (ВАТ «Кіровоградгаз») суб’єктом господарювання, який має дозвіл на виконання зазначених робіт, виданий центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю».
Заміна обладнання оформлюється ескізом у разі заміни газового обладнання без зміни функціонального призначення, потужності та системи димовідведення. В інших випадках - з оформленням виконавчо-технічної документації.
Підпункти 5.7 та 5.8 пункту 5 ПБСГ, «САМОВІЛЬНО ПІДКЛЮЧЕНІ газові прилади і пристрої до системи газопостачання та НЕСПРАВНЕ ГАЗОВЕ ОБЛАДНАННЯ, ремонт якого потребує його розбирання – ПІДЛЯГАЄ ВІДКЛЮЧЕННЮ від системи газопостачання із встановленням заглушки».