Інформація про товариство Оперативна інформація  

ВАТ «Кіровоградгаз» заявляє про спекулювання відповідальністю за обмеження газопостачання на підприємства ТКЕ міста Кропивницький

14 березня 2018 р.

 Сьогодні, згідно попередніх повідомлень, було проведено відключення від газових мереж газоспоживаючого обладнання  декількох котелень ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА». Про можливе відключення заздалегідь було повідомлено як керівництво підприємства, так і керівників міста та області. Замість того, щоб не допустити відключень (причина - непогашення заборгованості та відсутність підтвердженого обсягу природного газу на другу декаду березня 2018 року), керівництво міста звинуватило ВАТ «Кіровоградгаз» у шантажі та активізувало громадськість проти підприємства по газопостачанню та газифікації області.

У зв’язку з цим заявляємо: ВАТ «Кіровоградгаз» жодним кроком, жодною дією не порушило законодавство України. Ми працюємо виключно у межах законів, постанов і розпоряджень відповідних інститутів влади. Шкодуємо, що поняття «законність» не всі сприймають однаково.

Вимушені ще раз наголосити: співробітники ВАТ «Кіровоградгаз» не повинні сплачувати борги підприємств ТКЕ. В умовах ринкової економіки кожен товар має свою ціну і має бути оплаченим. Газ – не виключення. Теплопостачальні підприємства зобов’язані здійснювати розрахунки за газ, який використали. Натомість деякі з них не тільки не отримують номінації, а й не погашають заборгованості.

Заявляємо: відповідальність за відключення котелень лежить на керівництві підприємств ТКЕ та міста й області. Хочемо зауважити, що з п’ятнадцяти таких підприємств регіону найбільші проблеми є у ДП «Кіровоградтепло» ТОВ ЦНТІ УНГА.

Сподіваємося на здоровий глузд та відповідальність тих, від кого залежить безперервне газопостачання підприємств ТКЕ. Зі свого боку ВАТ «Кіровоградгаз» діє адекватно ситуації, що склалася, та відповідно законам.